Çalışma Saatleri Pt - Ct 09:00 - 19:00


Hakkımızda

Bize güvenmekte haklısınız.

Hair Inn

Tıpkı yurt içinde ve yurt dışındaki yüzlerce müşterimiz gibi.
Basında BizBize güvenmekte haklısınız. Tıpkı yurt içinde ve yurt dışındaki yüzlerce müşterimiz gibi… Hair Inn Saç Estetik Merkezinin kuruluş amacı saç problemi yaşayan kişilere doğru analizler yapılarak kişiye en uygun çözümü sunmaktır. Gerek doğal sebeplerden gerekse mecburi sebeplerden (kemoterapi gibi) saçlarını kaybeden insanlarımızın, aynı zamanda ciddi bir güven kaybına uğramaları ve buna bağlı olarak hayat standartlarının sekteye uğramasını üzülerek izledik. Saç problemi yaşayan müşterilerin yanlış sistemlere yönlendirilip büyük mutsuzluk yaşadıklarını takip ettik.


Bizim önceliğimiz teknolojiyi takip ederek insana saygılı beklentilere cevap verebilecek kalitede bir çözüm ortağı olmak.


Sektöre girmeye karar verdikten sonra öncelikle güvenebileceğimiz, teknolojiyi takip eden, doğaya saygılı, insana saygılı, beklentilere cevap verebilecek kalitede bir çözüm ortağı bulmak için yollara düştük. Geniş çaplı aramalarımız dan sonra ajandamıza kaydettiğimiz şirketleri süzgeçten geçirip bize uygun olanları takip etmeye başladık.


Müşterilerimiz merkezimize gelip danışmanlarımızdan ücretsiz olarak analizlerini yaptırıp en uygun çözümün bilgisini alabilirler veya saç problemi yaşadığınız bölgelerin resimlerini çekip 00905332615478 no'lu Whatsapptan yollayıp ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.